Wysłany: 2009-07-13, 14:14 Ostatni rejs "Fevre Dream"
Ostatni rejs "Fevre Dream"
autor: George R.R. Martin
tytuł oryginalny: Favre Dream
okładka: miękka,
liczba stron: 465
wydawnictwo: Zysk i S-ka, 2002
ISBN: 83-7150-790-9
opis:
Stary i zgorzkniały właściciel parowca „Fevre Dream”, kapitan Abner Marsh, zabiera w rejs po Missisipi nader dziwnego pasażera. Enigmatyczny bogacz, Joshua York, swym wyglądem i zachowaniem wzbudza niewytłumaczalny niepokój. Posiłki spożywa tylko nocą, wyłącznie w towarzystwie przyjaciół, którzy nigdy nie pojawiają się na pokładzie za dnia. W czasie postojów wychodzą na jaw dziwne zbrodnie, a trop wiedzie do Joshuy Yorka. Abner powoli domyśla się, kim lub czym mogą być jego pasażerowie?
Nie wiem czemu ale jakoś mocno mnie to zdziwiło ze Martin napisał książkę o wampirach (tak jestem fanka pieśni lodu i ognia ). Nie mam wyboru i bede musiała dać jej szanse
_________________ Wampiry istnieją, tylko że zamiast krwi wysysają z nas sny.
Tylko ostrzegę, że " czytelnicy Martina liczący na niezwykłą akcje i intrygi rodem z PLiO zawiodą się srodze".
Martin ogólnie napisał dużo różnych rzeczy, jak np. "Rockowy Armageddon", dosyć schizowa książka o rocku sprowadzającym apokalipse czy Piaseczniki, niesamowite opowiadanie i chyba wciąż najlepsze, co kiedykolwiek napisał.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach