Wampiry.org
Największe polskie forum o wampirach

Śledzone tematyŚledzone tematy FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WITAJ!!
Autor Wiadomość
Dasha
[Usunięty]

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 3/9
 33%
  Wysłany: 2009-07-13, 17:28   WITAJ!!

Jestem Dasha i jako pierwsza mam okazję się przedstawić.
Mam 21 lat i nagminnie zarywam noce czytując książki, w dzień oddaję się nałogom i kilku przyjemnością :)

Stanowczo opowiadam się za wampirami, więc mam nadzieję wzbogacić to forum swoją wiedzą i doświadczeniem :)

MonosMoon 

Reputacja: 50
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2009-07-13, 17:41   

Jam stworzenie nocy....

Nie no żart :D Mam na imię Monika, dla znajomych Mikka (co szczerze wolę bo na Monia reaguję alergicznie). Mam 20 lat i właśnie kręcę się w kółko rozglądając za studiami.
Najczęściej czytam (w grubej przewadze fantasy, zaraz potem horrory i thilery, romanse, a jak już nie ma co to nawet plakaty w autobusach), rysuję, udzielam się na forach (tylko pokemony mnie odstraszają) i robię masę pomniejszych rzeczy.

Wampiry to jedne z moich ulubionych postaci w literaturze.
Mam nadzieję że będzie nam się tu dobrze funkcjonowało :lol:

Panna Rumiana 

0%
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2009-07-13, 18:42   

Ta pokusa była nie do odparcia.

Jam jest Panna Rumiana z KoKoSem w łapie, wyznawczyni ERRORa, kapłanka Ciemnej Zupy, wielbicielka Gabrysia (alibo Dżibrila jak kto tam woli), zawsze pierwsza do KABUM!, do BULu lubiąca chrupiące, nieparchate jabłuszka, wielka przyjaciółka Wodników i wszystkiego co topione.

Co jeszcze?
Licealista, marzycielka, trochę pisarka, córka ogrodnika (ale to siajowo brzmi) mająca odchyły dendrologiczne, tępicielka pokemonów...

kuszumai 

0%
 100%
 0%
Wysłany: 2009-07-13, 19:05   

Jestem Kuszumai (dla znajomych - kuszumek :P )

Moje zainteresowania:
-dilerka walerianą :D
-hodowla rzepy i grzybków halucynków
-czczenie Rollearena
- obsesyjnie czytanie książek
-wytwarzanie krasnalów a`la edzio (z marmuru)
- przebywanie w towarzystwie zUa

(kurcze - zapomniałam wspomnieć o tarzanach i pokemoonie... :roll: )

Bo to zUa kobieta była!!!
-
Jestem chora psychicznie i jest mi z tym fantastycznie!!!
A na co?
Na fanatyczne uwielbienie dla ROLLEARENA!

alicee
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-07-13, 20:59   

Kłania się alicee, znana już co poniektórym :)
Liczę sobie piętnaście wiosenek, nałogowo czytam książki, głównie fantasy, również nałogowo wielbię Rollearena i snuję dzikie plany budowy Ołtarza Ofiarnego, rozprowadzam (wraz z paroma innymi obecnymi tu osobami) waleriankę, grzybki halucynogenne i rzepę, tudzież tępię pokemony. Oprócz tego rysuję, przeprowadzam (z marnymi, jak na razie, rezultatami) próby literackie i sporadycznie oddaję się słodkiemu lenistwu... No i najważniejsze - jestem zUa.

Strzyga 

0%
 100%
 0%
Wysłany: 2009-07-13, 21:39   

No skoro już wszystkie koleżanki się przywitały, to ja też, żeby nie było, że się alienuję...

Jak zwykle - dzień dobry, Strzyga jestem! Straszydło o dość trudnym charakterze, które miałoby bardzo duże szanse na zostanie emo, gdyby nie zbyt duża ilość poczucia humoru, która mu w tym przeszkadza.
Nie szanuje zbytnio swojej psychiki, w związku z czym nałogowo czyta i pisze fan fiction.
Mówi o sobie w trzeciej osobie, ale rzadko, w związku z czym uważa, że jeszcze nie ma schizofrenii. Jeszcze.
Ma świra na punkcie przestrzegania ortografii, interpunkcji i szanowania poprawnej polszczyzny. Toczy istną wojnę z wiatrakami, która opiera się na wiecznym poprawianiu wszystkich naokoło, żeby raczyli mówić i pisać poprawnie.
W związku z powyższym, niewiele osób je toleruje.
Lubi się wyżywać na pokemonach i innych Pomiotach Chaosu.
Uwielbia rosyjski pop i nie jest w stanie tego logicznie uzasadnić.
Nienawidzi, po prostu NIENAWIDZI brokatowych, lodowato zimnych wampirów. Wampir powinien być ciepły, mieć kły i skrzydła, ot co! A już w ogóle najlepiej - powinien być Rollearenem.

Coś jeszcze powinnam o sobie napisać? A tak - jestem głupie dziecko i nie radzę sobie z dodawaniem awatarów na forum.

Cairath 
Administrator

Reputacja: 51
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 31/49
 63%
Wysłany: 2009-07-14, 17:21   

Jako założyciel tej stronki wypadałoby aby się przedstawił.
Nie bardzo lubię pisać o sobie więc krótko :) :
Jestem niepoprawnym optymistą mającym tysiące różnych pomysłów na sekundę.
Obecnie zajmuje się studiowaniem zarządzania na UJ w Krakowie i graniem zawodowo w koszykówkę.

Wampirami zafacynowałem się tworząc moją prezentację maturalną z języka polskiego. Jej przygotowanie sprawiało mi naprawdę dużo radości i od tamtego czasu nosiłem się z zamiarem stworzenia strony która bedzie źródłem informacji o wampirach dla wszystkich zainteresowanych.
Profil Facebook

meksha 

Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 11/11
 100%
Wysłany: 2009-07-15, 21:21   

witam
obecnie licealistka, w przyszłości archeolożka,
zafascynowana wampirami, szczególnie w wymiarze demonologii słowiańskiej
obiema rączkami podpisuję się pod tytułem jednego z felietonów, który ukazał się parę lat temu w NF "dziś prawdziwych wampirów już nie ma"
czytuję Nietzschego i Mieville

Raven 

0%
 100%
EXP: 8/11
 72%
Wysłany: 2009-07-17, 13:48   

hejo! :)
wita was licealista ktory zakochał się w wampira (niestety bez wzajemnosci:)) po obejrzeniu blade i underworld
Pewnie na początku więcej będę czytać niż pisac ale z czasem bedzie coraz lepiej. Obiecuje! :)
Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem pisać

Voice

0%
 100%
 0%
Wysłany: 2009-07-18, 20:56   

Cześć.
Jestem Voice znana również niektórym jako Melody.
Nałogowa tępicielka pokemonów,zakochana w fantastyce i wampirach. ;-)

Antje
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-08-02, 21:54   

Witam!
Na imię mi Anna i cieszę się, że trafiłam na to forum :-) Do moich zainteresowań należą między innymi: mitologia oraz religie różnych narodów, a co za tym idzie także wampiryzm będący elementem wielu cywilizacji.
Sama pisuję, więc jestem tym bardziej ciekawa spojrzenia na tą tematykę :mrgreen:
Pozdrawiam Wszystkich z nadzieją, iż będzie nam się miło dyskutowało.

karolinkak121 

0%
 100%
 0%
Wysłany: 2009-08-31, 12:56   

Jestem Królik i uwielbiam wampiry. ;-) ale osobiscie wole te dobre :-D takie jak bohaterowie zmierzchu na przyklad...;-D uwielbiam ich... :mrgreen:

LostVampire 

0%
 100%
 0%
Wysłany: 2009-09-02, 19:45   

Hello xD

Jestem Karolina,obecnie licealistka.Fascynuję sie wampirami.Nie wiem dlaczego ale tak już mam O.o ;-) :-P

Kris 

0%
 100%
EXP: 4/11
 36%
Wysłany: 2009-09-04, 14:26   

Hej,
Zwę się Kris, tematyka wampirów trzyma się mnie już od X lat z 25 przeżytych wiosen, zapoczątkowana w mej głowie filmem klasycznym, czyt. "Wywyiad z wampirem" i "Drakulą" z '92 roku. Potem zaczęła się fascynacja kinem i literaturą wampirzą. Opinie mam różne i podzielone w zależności od okoliczności (wyjdzie później zapewne :P )
Co czytuję : trochę fantastyki - Terry Goodkind, Trudi Canavan, Anne Bishop; trochę horrorów - S. King, Anne Rice, Laurell K. Hamilton, S. Meyer, Clive Barker, etc; sporo sensacji i thrillerów - Thomas Harris, Alex Kava, Kathy Reichs, Michael Crichton, Tom Clancy, J-C Grange.
Moja klasyka - Milczenie owiec, Wywiad z wampirem, Purpurowe rzeki, Rzeka tajemnic.
Choruję z powodu muzyki techno i podobnej...

Jakoś bardzo się rozpisałem... :|

Lestat 
Moderator

Poziom: 33
HP: 89/2982
 3%
MP: 1424/1424
 100%
EXP: 52/117
 44%
Wysłany: 2009-09-04, 15:19   Witajcie siostry i bracia...

Witam zebranych. Jestem Lestat, mam 32 lata, obudzony 13 lat temu, lub jak kto woli...od 13stu lat zajmuję się tematem ;-) . Od roku nie zweryfikowany w żadnym forum, ale przez lata mojej „kariery” wampirycznej, byłem i poznałem kilkanaście for. Skąd moja decyzja żeby znowu się pokazać, nie wiem, może dlatego że swoich zawsze szukałem i szukać będę. Jestem raczej cichy, spokojny, cierpliwy (do czasu), zawsze służę pomocą. Kim naprawdę jestem, zapewne po dłuższym poznaniu mnie, samo wyjdzie...więc nie będę się w tym topicu rozpisywał na temat klanów, kast...itd. Czego słucham, co czytam i oglądam, też zostawię na później, ale zaznaczę, że nie utożsamiam się z postaciami filmowymi czy książkowymi. Lubię konkrety. Liczę na miłą współpracę.

Odpowiedz do tematu