Wampiry.org
Największe polskie forum o wampirach

Śledzone tematyŚledzone tematy FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WITAJ!!
Autor Wiadomość
LiLith 

Reputacja: 50
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2009-09-04, 18:56   

Witajcie.
Jestem Lilith. Zawsze mnie fascynowała ta ciemniejsza strona życia. Fascynują mnie wampiry, lecz nie jestem pewna, czy należe do ,, tego" świata, ponieaż brak mi doświadczenia i wiedzy. Pozdrawiam :)

Ari
[Usunięty]

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2009-09-04, 23:58   

Skoro trzeba... x3 Jestem Ari (jak widać), skoro to przyszłam, to pewnie interesuje się wampirami - w sumie uwielbiam książki o nich, chociaż szczerze mówiąc do tej pory nie przeczytałam wielu w których wizerunek wampira naprawdę by do mnie przemówił x3 Poza tym fascynują mnie wszelkie wierzenia, mitologie i religie, szeeeeroko pojęta sztuka i większość gatunków muzyki które nie atakują człowieka strasznym 'umpa umpa łup łup' czy też elektronicznymi dźwiękami piły mechanicznej ;) I tysiąc innych rzeczy pewnie.

Witam :3

Aznable
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-09-05, 20:58   

Hej,
jam Aznable, a wampiry są jednym z moich szeroko rozumianych hobby. Zetknąłem się chyba z każdą możliwą formą ich przedstawienia.
Mam nadzieję, że spędzę tu pożyteczny czas ze sporą dawką czarnego (lub nie) humoru.

Eter
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-09-07, 22:24   

Witam się bo wypada, porozglądam się trochę i może coś wyciągnę a może coś włożę od siebie ;)
O sobie pisać nie lubię - wszystko i tak wyjdzie z czasem.

Dreamnight
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-09-15, 16:52   

Witam.
Zwą mnie Dreamnight chociaż powiadają też Ayo.
Uwielbiam czytać o wampirach dniami i nocami.
Myślę, że jakoś się do mnie przyzwyczaicie x)

charmed82
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-09-18, 14:54   

Cześć...
jestem Charmed. Mój nik jest nazwą pwenego znaku nazywanego też "Znak Trzech".
Naprawdę jestem Kasia(dla znajomych Marysia)Mam 17 lat(niedługo 18) i bardzo się cieszę że nie ma ograniczenia wieku:). Wampirami interesuję się od pwenego czasu.

Ogólnie:jestem uzależniona od czytania książek(i przez to "potępiana" przez koleżanki), nie mogę żyć bez czekolady:P, mam swoje towarzystwo ale tak naprawdę jestem samotniczką,
uwielbiam wiersze Norwida, lubię zwierzęta(zwłaszcza szczury ale mam tylko myszkę),
marzenia są podstawą w moim życiu....

A taki sobie
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-09-18, 16:18   

Coś o mnie, nie za bardzo umie pisać o sobie a wręcz nie trawię tego robić . Może tak, od rana do wieczora tyram jak Beduin no może przesadziłem ale jak Arab to na pewno, nie często zaglądam na fora bo mi się nie chce, a do was zajrzałem z ciekawości, a to dlatego że lubię te tematy. Może " lubię" to zbyt duże słowo "ciekawi " bardziej tu pasuje, a co za tym jakoś musiałem się zmusić żeby przebrnąć przez rejestracje i cóż oto jestem jeszcze nie wiem dlaczego ale co tam.

Witam wszystkich.

ufff jakoś poszło

Sandra 

Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 0/8
 0%
Wysłany: 2009-09-22, 15:14   

Cześć mam na imie Sandra. Wampirami interesuje się od dawna, ale nie posiadam rozległej wiedzy na ten temat, dlatego tak chętnie się tu zarejestrowałam. Nie jestem fanką wampirów typu "dzieci nocy", nie ubieram się na czarno i nie maluje na biało. Mam natomiast nature romantyczki, czasami troche przesadzam i zdecydowanie jestem flegmatyczką z czym staram sie walczyc. Jestem dosyc poważna ale mam nadzieje nie nudna. Dzięki za uwage. Acha mam 17 lat.

VvmpireAgnes 

Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 9/13
 69%
  Wysłany: 2009-09-28, 19:36   

elo jestem Agnieszka dla znajomych i przyjaciół Agnes mam 12 lat,od 3 lat interesuję się wampirami xD (mam już kilka segregatorów z informacjami o nich :) )

Claire
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-10-07, 12:49   

Witajcie.
Mam21 lat, 1,5 roczną córeczkę, męża, i na codzień siedzę w domku.
Uczęszczam do szkoły o kier. wizaż i stylizacja. A wampiry to hobby.
Pozdrawiam Wszystkich.

DemonicznyŁowca
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-10-11, 15:52   

Witajcie..

Hmm nazywam się Adrian ile mam lat chyba nie ma znaczenia.
Interesuje się wampiryzmem.
Wszytko zaczęło się dawno temu a głównie przez duchy.
Miałem do czynienia z duchami jak i demonami. Choć to drugie naprawdę nienależny do miłych. Miałem do czynienia z kilkoma organizacjami wampirów jednak do żadnych z nich nieprzynależne.
Tak więc pozdrawiam wszystkich na tym forum mam nadzieje że bd się dobrze pisało.

Brigith
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-10-11, 21:44   

no cóż jak już wszyscy się tak przedstawiają to ja też się o to pokuszę - jako że jestem dość skryta wyjawię tylko że zwę się Brigith i mam nadzieję że dzięki tej stronie zaspokoję wszystkie nurtujące mnie informacje

Wampirek-Amari 

0%
 100%
EXP: 6/8
 75%
Wysłany: 2009-10-12, 21:28   

Hej jestem chyba najmłodsza z całego forum bo mam dopiero 12 lat ;P Jestem Marta (tak ta wariatka z warszawy z podstawówki na przasnyskiej) I owszem jestem trochę za młoda na takie tematy (ale tylko wg rodziny). Tak Tak to ja to ta sama dziewczyna która mimo wszystko upiera się że jest pół-wampirem xD

TAK TO JA!!!

Deacon Frost
[Usunięty]

0%
 100%
 33%
Wysłany: 2009-10-13, 18:00   

Witam, jak widać, albo i nie widać, gdyż niektóre dzieci nocy ponoć oczu nie posiadają, co zawsze niezwykle mnie fascynowało, dziwiło i przyprawiało o ciarki na moim wampirycznym grzbiecie. Niestety chyba każdy może nie mieć oczu, więc teraz dla tych widzących:

Jestem Deacon Frost i interesuję się wampirami od bardzo bardzo dawna, praktycznie od wczesnego dzieciństwa, nawet konkurencyjną stronkę dla Was szykuję, moi drodzy, więc drżyjcie. Jestem zapalonym czytelnikiem wszystkiego co pachnie drukiem, zajmuję się historią szeroko pojętą, zwłaszcza okresem starożytnym i rewolucją przemysłową. Mam zawsze dwieście trzy pomysły na minutę, co jest zarazem darem jak i przekleństwem (bardziej przekleństwem, ale emocjonalnie skrzywiony nie jestem, dlatego o tym cicho sza). Nie chadzam do szkół, gdyż mam indywidualny tok nauki, dlatego zawsze mam na wszystko czas, nawet na to forum, uwierzycie? I mam kota. Bo koty to bóstwa, zwłaszcza te czarne.

Wampirek-Amari 

0%
 100%
EXP: 6/8
 75%
Wysłany: 2009-10-14, 07:59   

Hehe siemka. Niezły jesteś ja w dzień bez szkoły ledwie mam czas na wszystko xD Mam nadzieję że rozbudujesz jeszcze bardziej to forum żeby było jeszcze więcej do czytania xD

Odpowiedz do tematu