Wampiry.org
Największe polskie forum o wampirach

Śledzone tematyŚledzone tematy FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
TOP5 Games Vampire
Autor Wiadomość
CorniC 

Reputacja: 10
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 94/94
 100%
Wysłany: 2010-10-24, 11:33   TOP5 Games Vampire

Oto klasyfikacja 5 najpopularniejszych wampirów z gier komputerowych, pisana jednak nie pod kątem charyzmy czy oryginalności bohatera ale jego sukcesu jaki odniósł w świecie gier...Pod kątem PC

MIEJSCE V

SLAYER

Bohater gry Guily Gear szarmancki wampir znający sporo zakręconych chwytów, a przy tym krwiopijca posiada niezwykłą klasę. Jeśli chodzi o grę, czy raczej serie to nie odniosła ona jakiegoś oszałamiającego sukcesu, choć ma spore grono fanów, mimo to na blaszakach GG dalej jest produkcją niszową...niestety...

MIEJSCE IV

MALACHI

Tytułowy i główny antagonista w grze Nosferatu, wzorowany na dobrze wszystkim znanym Rumuńskim księciu wampir był paskudny jak noc listopadowa, a przy tym miał grubiańskie maniery (żżerać gości?!). Gra była, niesłusznie moim zdaniem, niedoceniona, bo choć technicznie miała parę niedoróbek to klimatu mogą zazdrościć jej wysokobudżetowe produkcje. Malachi sukcesu nie odniósł, ale ma swój wkład w ciemną stronę grania i co najważniejsze pokazał że PC też może straszyć.

MIEJSCE III

WAMPIRZYCA

Postać z gry Sacred jedna z najfajniejszych ras w tej grze, w świetle słonecznym zwykłe dziewczątko, ale jak się w nocy rozkręci... Sacred sukces odniosło, nie na miarę Diablo ale przyzwoitym Hack and Slash'em było. Warto pobawić się tą grą, choć wampirzyca była tam tylko ,,przystawką".

MIEJSCE II

WAMPIR Z HoM&M

Wampir z najpopularniejszej gry pod słońcem, we wszystkich częściach wcielając się w nekromantę dane nam było stworzyć własną armię krwiopijców. O sukcesie Heros'ów nie trzeba nikogo zapewniać, niestety jako że wampir ma tu tylko epizod dlatego III a nie 1...

MIEJSCE I

KAIN

Oto przed państwem Kain, kto jak kto ale to on ma największy wkład w PC-owy wampiryzm, gra sukces odniosła jej bohater już nie do końca pierwsze miejsce w zestawieniu ale...egzekwo!

RAYNE

Kain sam na tronie siedzieć nie może, toteż u jego boku zasiądzie nieco niedoceniana, najseksowniejsza (jaka LARA?), najbardziej zabójcza (że 47?) najlepsza,moja faworytka...

alijana 

Reputacja: 50
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 9/39
 23%
Wysłany: 2010-10-24, 12:28   

hej Cornic a gdzie Rasiel???

Cairath 
Administrator

Reputacja: 51
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 31/49
 63%
Wysłany: 2010-10-24, 15:26   

Jak dla mnie to brakuje Alucarda z Castelvanii

CorniC 

Reputacja: 10
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 94/94
 100%
Wysłany: 2010-10-30, 10:47   

Na to liczyłem :) no cóż alijana, mamy Kaina a to było pisane bardziej pod kotem gieroja niż fana wampiryzmu, a Castelvania, no coż Cairath, w sumie nie znałem tej gry na tyle dobrze by napisać coś od siebie, bo grałem w nią tylo na ATARI

Odpowiedz do tematu